تبلیغات
کافی نت البرز - درباره درمان انواع سرطان ها - تومورها - توده ها - کیست ها
 
کافی نت البرز
ابلیس مى‌‏خواهد شما را به بخل ورزیدن بكشاند. پس [مراقب باشید] در دام بخل او نیفتید.

 

۱- هر شخص دارای سلول های سرطانی در بدن خود است. این سلولهای سرطانی در آزمایشهای استاندارد خود را نشان نمی دهند تا آنکه به مقدار چند میلیارد سلول افزایش یابند. زمانی که پزشکان  به اشخاص مبتلا به سرطان اعلام می کنند که دیگر در بدن آنها سلول سرطانی وجود ندارد، این حالت فقط بدان معناست که آزمایشها دیگر قادر به ردیابی و پیدا کردن سلولهای سرطانی نیست زیرا آن سلول ها به مقدار قابل رد یابی شدن در بدن  وجود ندارند.

۲ – سلولهای سرطانی بین شش تا ده مرتبه در دوره زندگی یک انسان پیدا می شوند. به اعتقاد متخصصان در بدن هر فرد سالم روزانه سه هزار سلول سرطانی تولید می شود اما سیستم ایمنی بدن افراد از توسعه این سلولها در بدن جلوگیری می کند.

3 – زمانی که سیستم ایمنی انسان قوی باشد سلولهای سرطانی از بین می روند و از ایجاد تومور سرطانی جلوگیری می شود.  

۴-  زمانی که شخص بیماری سرطان دارد نشانه آنست که وی دارای کاستیهای تغذیه ای شده است . این کاستی ممکن است منشاء ژنتیک، محیطی، غذا ها و عواملی در شیوه زندگی باشد.

۵ - برای غلبه بر کاستی های متعدد تغذیه ای ، تغییر در رژیم غذایی شامل اضافه کردن بعضی مخلفات غذا  ، سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند.

6 – شیمی درمانی ضمن آنکه باعث مسموم کردن فوری سلول های سرطان است که سریع رشد می کند، سلول های سالم بدن در مغز استخوان و دیواره روده ها و غیره  را که سریع رشد می کند نیز از بین می برد و می تواند سبب ضایعه عضو بدن مثل کبد، کلیه ها و قلب و ریه ها و غیره شود.

۷-  پرتوگیری ضمن آنکه سلولهای سرطانی را نابود می کند، سلولهای سالم را نیز می سوزاند، ضایع می کند و باعث تخریب آنها می شود.  
 

8 - درمان اولیه با شیمی درمانی و پرتو درمانی غالبا اندازه تومور را کاهش می دهد. بااین وصف شیمی درمانی و پرتودرمانی درازمدت به نابودی بیشتر تومور منتج نمی شود.

9 - زمانی که بدن تحت تاثیر مسمومیت ناشی از شیمی درمانی و پرتودرمانی قرار می گیرد سیستم ایمنی در معرض خطر و نابودی واقع می شود بنابر این شخص ممکن است مقاومت خود را در برابر انواع مختلف عفونتها و پیچیدگیهای ناشی از آن از دست بدهد.    

10 - شیمی درمانی و پرتو درمانی می تواند باعث جهش ژنتیکی سلولهای سرطانی گردد و مقاوم و پایدار شود و نابود کردن آن مشکل خواهد شد .جراحی می تواند باعث گسترش سلول های سرطانی به دیگر نقاط بدن شود.   

۱۱-  یک راه موثر مبارزه با سرطان غذا نرساندن به سلولهای سرطانی است . عدم رساندن مواد غذایی مورد نیاز سلول برای جلوگیری از افزایش و چند برابر شدن تعداد سلولها است .   

 سلولهای سرطانی از چه موادی تغذیه می شوند؟   

۱۲- قند تغذیه کننده سرطان است. با قطع مصرف قند یک عامل مهم تامین غذا برای سلولهای سرطانی قطع می شود . جانشین های قند نظیر NutraSweet  ، Equal ، Spoonful و غیره با Aspartame ساخته می شود و زیان آور است. یک جانشین طبیعی بهتر عسل طبیعی و یا انواع شیره ها ( شیره خرما - شیره انگور- شیره کشمش) و یا عسل خرما،  لیکن مقدار مصرف آن باید بسیار اندک باشد.

۱۳ - نمک سفره دارای افزودنی شیمیایی است که رنگ آنرا سفید کند. جانشین بهتر نمک سفره،  نمک حاصل از آب دریا (نمک دریا) است.  

۱۴ – شیر باعث می شود که بدن بخصوص در سیستم گوارش (معده و روده ها ) مخاط درست کند. سرطان از مخاط تغذیه می کند . با قطع مصرف شیر(لبنیات) و جانشین کردن آن با شیر سویا سلولهای سرطانی در برابر بی تغذیگی قرار می گیرند.  توصیه می شود از شربت بادام و شربت فندق و شربت پسته و شیرگردو استفاده شود( یعنی بادام + عسل+ آب یخ  ۵ دقیقه در دستگاه مخلوط کن ترکیب شود.)

۱۵ - سلولهای سرطانی در محیط اسیدی مقاوم و پایدار می شوند. غذاهائی با طبع سرد و یا میوه های ترش و یا رژیم مبتنی بر گوشت اسیدی می شود و  گوشت قرمز همچنین محتوی آنتی بیوتیکهای دامی ، هورمون های رشد و انگل است که تماما بخصوص برای اشخاص مبتلا به سرطان آسیب رسان است . ( بدلیل اینکه در ایران گوشت مرغ  و ماهی نیز محتوی آنتی بیوتیک دامی و همچنین هورمون می باشد این بیماران باید بطور قطع از مصرف فرآورده حیوانی پرهیز کنند. و از پروتئین های گیاهی یعنی حبوبات بصورت پخته و یا جوانه زدن استفاده کنند. )

۱۶ - رژیم با 80% سبزیجات تازه و آب میوه و بنشن(حبوبات)، دانه های نباتی ، آجیل ها و مقداری میوه بدن را در محیط قلیایی قرار می دهد. از غذاهای پخته شده شامل بنشن حدود ۲۰٪ می تواند به بدن برسد. آنزیم های زنده در آب سبزیجات تازه به آسانی جذب می شود و ظرف 15 دقیقه به سطوح سلولی می رسد تا سلولهای سالم را رشد کافی دهد و تقویت کند. برای بدست آوردن آنزیم های زنده بمنظور ساختن سلول های سالم کوشش کنید آب سبزیجات تازه ( بسیاری از سبزیجات از جمله جوانه لوبیا ) مصرف کنید و دو تا سه مرتبه در روز مقداری سبزیجات خام بخورید. آنزیم ها در حرارت 40 درجه سانتیگراد از بین می روند. 

۱۷ - ( خواص آلو: درمان سرطان و قندخون:

 http://www.persiandiet.com/html/index.php?name=News&file=article&sid=1666

 ۱۸ - علاوه بر آن، تمام غذاهای آماده شده ای که در آب پخته شده باشد و از آب آنها استفاده نشود، نیز بیشتر عناصر تغذیه ای لازم برای جلوگیری از سرطان را از دست می دهند. اما این قضیه فقط برای غذاهای آماده شده نیست، بلکه اگر هویج، سیب زمینی، بروکلی، اسفناج، لوبیا سبز و غیره را به این ترتیب بپزید، راه را برای ورود بیماری سرطان باز کرده اید.

۱۹ - از خوردن قهوه ، چای و شکلات که دارای کافئین زیاد است پرهیز کنید. بهترین نوشیدنی آب است. برای جلوگیری از ورود توکسین های معروف(مواد سمی ) و فلزات سنگین در آبهای لوله کشی به بدن ، مصرف آب تصفیه شده یا فیلتر شده  مناسب است . از خوردن آبهای تقطیر شده پرهیز کنید. و یا می توانید از آب جوشیده شده در سماور برنجی(مس+روی) استفاده کنید. وجود دو یون مس و روی برای تقویت سیستم فرماندهی مغز نیاز است. 

۲۰ - هضم پروتئین گوشت سخت است و نیاز به مقدار زیادی آنزیم گوارشی دارد. گوشت هضم نشده که در روده ها باقی بماند فاسد می شود و مسمومیت ایجاد می کند.

۲۱ - غذاهایی از قبیل، نان سفید، شکر، برنج سفید و دیگر تولیدات آنها، بیشتر عناصر تغذیه ای لازم برای جلوگیری از سرطان را از دست می دهند. یکی از مهم ترین این عناصر، عنصر کروم می باشد. امروزه مشخص شده است که این عنصر نقش ضد سرطانی دارد. کروم در مخمر آبجو، بروکلی، آب انگور ، برنج قهوه ای، تمام غلات،  ذرت،  سیب زمینی و قارچ یافت می شود.

۲۲ - دیواره های سلول سرطانی دارای پوشش پروتئین خشن است. با صرفنظر کردن از خوردن گوشت یا کمتر خوردن آن آنزیم بیشتری برای حمله به دیواره های پروتئینی سلول سرطان آزاد می شود و به بدن امکان می دهد سلول های سرطانی را از بین ببرد. 

۲۳ - لیست دیگر غذاهای مضر و زیان آور برای انسان:

 لبنیات صنعتی (ماست.دوغ.شیر.پنیر.کره...) - چای -  قهوه - نسکافه - شیرینجات قنادی( هرچیزی که شکر دارد) - سرخ کردنی - سس های صنعتی - گوجه فرنگی - رب گوجه - بادنجان - ترشیجات با سرکه صنعتی - غذاهای آماده و ساندویچی( سوسیس. کالباس. پیتزا . همبرگر و ... ) - ماکارونی - مرغ و تخم مرغ صنعتی - گوشت زیاد - گوشت گاو و گوساله - ماکروفر شده - نوشابه ها - تنقلات صنعتی(کیک . چیپس . پفک . شکلات . کام  . کیک . کلوچه . بیسکوئیت . ساندیس . سوهان . گز . فرنی  بستنی . کنسروها . کمپوت ... ) - غذای مانده - دخانیات - نوشیدن مایعات همراه غذا - و ...  

 ۲۴-  داروی حصا-آ (   Hesa-A  ) با منشاء طبیعی و بدون عوارض یا عارضه خیلی کم است که در درمان بیماران مبتلا به سرطان مصرف می شود، دارویی است با خواص ضد سرطان، ضد التهاب، قوی و ضد درد و آنتی اکسیدانت و تنظیم کننده سیستم ایمنی بدن.

( جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این دارو به سایت http://hesa-a.com  مراجعه شود. )    

۲۵- سرطان بیماری جسم و  روح  و روان است. داشتن روحیه مثبت و پیکار جو به شخص مبارزه کننده با سرطان کمک می کند که به بقای خود ادامه دهد. خشم و عدم بخشش و تند خویی بدن را در برابر محیط پر تنش و ترشرویی قرار می دهد. بیاموزید که روحیه ای توام با عشق و بخشندگی داشته باشید. بیاموزید که همواره حالت آرامش و دلی آرام داشته باشید و از زندگی لذت ببرید.

۲۶-  سلول های سرطانی در محیط حاوی اکسیژن توان ماندن ندارند. ورزش روزانه وتنفس عمیق باعث می شود که اکسیژن به لایه های سلولی برسد . اکسیژن درمانی روش دیگرِی برای از بین بردن سلول های سرطانی است.

۲۷-   محیط ناهنجار - صدای ناهنجار - بو و مناظر و کار ناهنجار و هوای آلوده و حتی روابط زناشوئی و عاطفی غیر عادی و ناسالم می تواند از درمان جلوگیری کند

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
یکشنبه 26 شهریور 1396 01:43 ق.ظ
Hey there! Do you know if they make any plugins to help with SEO?
I'm trying to get my blog to rank for some targeted keywords
but I'm not seeing very good results. If you know
of any please share. Appreciate it!
شنبه 14 مرداد 1396 06:44 ق.ظ
May I just say what a relief to discover somebody who genuinely knows what they are discussing on the web.
You certainly realize how to bring an issue to
light and make it important. More people must look at this and understand this side of the story.
It's surprising you are not more popular because you
certainly have the gift.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


 
درباره وبلاگ


مدیر وبلاگ : عباس خیاطی
نویسندگان
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :