تبلیغات
کافی نت البرز - اطلاعیه‌ سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ كشور درباره‌ شرایط وضوابط ، تاریخ و نحوه‌ ثبت‌ نام‌ از داوطلبان پذیرش مقطع كاردانی فنی- كاردانی حرفه ای دوره های پودمانی نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی- كاربردی شهریورماه سال 1391
 
کافی نت البرز
ابلیس مى‌‏خواهد شما را به بخل ورزیدن بكشاند. پس [مراقب باشید] در دام بخل او نیفتید.

اطلاعیه‌ سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ كشور درباره‌ شرایط وضوابط ، تاریخ و نحوه‌ ثبت‌ نام‌ از داوطلبان پذیرش مقطع كاردانی فنی- كاردانی حرفه ای دوره های پودمانی نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی- كاربردی شهریورماه سال 1391

1391/06/15

سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ كشور بدین‌ وسیله‌ به‌ اطلاع‌ كلیه‌ داوطلبان متقاضی ثبت نام در پذیرش مقطع كاردانی فنی- كاردانی حرفه ای دوره های پودمانی نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی- كاربردی شهریورماه سال 1391 می رساند كه ثبت نام برای پذیرش مقطع  مذكور از طریق اینترنت از روز دوشنبه 20/6/91 آغاز و در روز دوشنبه 27/6/91 پایان‌ می‌پذیرد، لذا كلیه‌ داوطلبان‌ متقاضی‌ ثبت نام كه دارای شرایط عمومی واختصاصی ذیل می‌باشند می توانند در پذیرش مقطع مذكور ثبت نام نمایند.


1- شرایط پذیرش داوطلبان
1-1) شرایط عمومی:
•نداشتن عناد با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران.
توضیح:
مصـادیق عنـاد عبارتند از:
1)‌ مبـارزه مسلحانه با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران.
2)‌ داشتن وابـستگی تشـكیلاتی به گروهك های محارب.
3) ‌پرداخت كمك مالی به گروهك های محارب یا هواداری تشكیلاتی از آن ها و یا عضویت در آن گروهك ها.
4) تبلیغ ماتریالیسم و ادیان ساختگی.
•نداشتن فساد اخلاقی.
توضیح: مصادیق فساد اخلاقی شامل اعتیاد به مواد مخدر و اشتهار به فحشا می‌باشد.
2-1) شرایط اختصاصی:
•داشتن دیپلم نظام قدیم آموزش متوسطه (چهارساله، شش‌ساله نظری و فنی و حرفه‌ای) یا دیپلم سه‌ساله نظام جدید، دیپلم نظام جدید فنی و حرفه ای و یا کاردانش.
•داشتن سایر شرایط اختصاصی اعلام شده توسط هر یک از مراکز آموزش تحت نظارت دانشگاه جامع علمی-كاربردی براساس جدول شماره (4) مندرج در دفترچه راهنما.
•برخورداری از توانایی جسمی لازم متناسب با رشته های انتخابی.
•داشتن شرایط مربوط به نظام وظیفه عمومی برای داوطلبان ذکور مطابق بند (3-1) مندرج در این اطلاعیه و بند (3-2) دفترچه راهنما
•براساس بخشنامه شماره 66863/12/41 مورخ 15/8/87 اداره كل امور دانشجویان داخل وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و شیوه نامه پذیرش و ثبت نام دانشجویان تبعه افغانستان و عراق به شماره 10881/14 مورخ 8/7/87 اداره كل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت كشور، پذیرش در این دوره ها برای این دسته از اتباع خارجی ممنوع می باشد.
تذكرات مهم:
1) كلیه پذیرفته شدگان در مراكز آموزش علمی-كاربردی تابع قوانین، مقررات و ضوابط دانشگاه جامع علمی-كاربردی و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری می‌باشند.
2) كارمندان دولت در صورتی می‌توانند به تحصیل بپردازند كه موافقت نامه رسمی وزارتخانه یا سازمان متبوع خود، مبنی ‌بر شركت در كلاس ها، آزمایشگاه ها و فعالیت های دیگر دوران تحصیل را به همراه سایر مدارك ثبت نام به مركز آموزش علمی-كاربردی محل قبولی، ارایه نمایند.
3) هیچ دانشجویی مجاز نیست همزمان در دو رشته یا دو مقطع در موسسه‌های دولتی و یا غیر‌دولتی تحصیل نماید. در صورت تخلف طبق آیین‌نامه انضباطی دانشجویان با وی رفتار خواهد شد.
4) تغییر رشته، انتقال و مرخصی تحصیلی در نخستین پودمان مجاز نمی‌باشد.
5) در مورد به حد‌نصاب نرسیدن تشکیل کلاس‌ها، دستورالعمل معاونت سنجش، خدمات آموزشی و دانشجویی دانشگاه که متعاقباً اعلام خواهد شد ملاک عمل مراکزآموزشی می‌باشد.
6) كاركنان مراكز آموزش علمی-كاربردی اعم از رسمی، پیمانی، قراردادی، شركتی، قرارداد پاره وقت، مشاوره و یا سایر موارد مشابه مجاز نیستند كدرشته محل های مركز آموزشی را كه در آن خدمت می كنند انتخاب نمایند و چنانچه این موضوع رعایت نگردد و در آن مركز آموزشی قبول گردند، قبولی آنان«كان لم یكن» تلقی خواهد شد و به هیچ وجه نمی توانند متقاضی تحصیل در آن كدرشته محل یا كدرشته محل های دیگر گردند.
7) اخبار، آیین نامه ها، بخشنامه ها، مقررات و ضوابط آموزشی، برنامه ها و سرفصل دروس رشته های مصوب دانشگاه جامع علمی-كاربردی از طریق سایت دانشگاه به آدرس www.uast.ac.ir قابل مشاهده می باشد.
3-1) مقررات وظیفه عمومی:
براساس اعلام سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی داوطلبان مرد لازم است یكی از شرایط مشروحه زیر را دارا باشند:
1) داشتن كارت پایان خدمت.
2) داشتن كارت معافیت دایم (كفالت، پزشكی و موارد خاص).
3) داشتن برگ معافیت موقت پزشكی بدون غیبت، مشروط بر آن‌كه مدت اعتبار آن سپری نشده باشد و ضمن آن‌كه از تاریخ اخذ دیپلم مشمول نیز نباید بیش از یك‌سال گذشته باشد.
4) داشتن برگ آماده به خدمت بدون غیبت كه مهلت اعزام مندرج در آن سپری نشده باشد. ضمن آن‌كه از تاریخ اخذ دیپلم متوسطه یا پیش‌دانشگاهی نباید بیش از یك‌سال گذشته باشد.
5) كلیه فارغ‌التحصیلان مقطع دیپلم متوسطه و پیش‌دانشگاهی كه به صورت حضوری و پیوسته تحصیل نموده‌اند و از تاریخ فراغت آنان بیش از یك‌سال سپری نشده باشد.
6) متولدین سال 1354 و قبل از آن. این قبیل مشمولان باید پس از اعلام قبولی در زمان ثبت‌نام كارت معافیت دایم (معافیت رهبری) را ارایه نمایند.
7) متولدین شهریور 1341 و قبل از آن مشروط بر آن‌كه تغییر سن نداشته باشند.
8) متعهدین خدمت در وزارت‌خانه‌ها و سازمان‌ها كه پس از انجام تعهد خدمت معاف می‌باشند. در صورت ارایه موافقت‌نامه از بالاترین مقام وزارت یا سازمان متبوع.
9) دانشجویان انصرافی به شرط این‌كه یك‌سال از تاریخ انصراف آنان سپری نشده باشد.
تبصره: دانشجویانی كه در سن مشمولیت بیش از یك‌بار از تحصیل انصراف داده باشند مجاز به شركت در پذیرش نیستند.
10) دانشجویان اخراجی دانشگاهی مجاز به شركت در پذیرش و ثبت‌نام نمی‌باشند.
11) تحصیل هم‌زمان در دو رشته تحصیلی یا دو دانشگاه به شرط موافقت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و سازمان مركزی دانشگاه آزاد اسلامی در سنوات مجاز از تاریخ شروع به تحصیل در دانشگاه اول از نظر سازمان وظیفه عمومی منعی نخواهد داشت.
12) سقف سنوات تحصیل در مقطع كاردانی حداكثر 5/2 سال می‌باشد.
13) سربازان شاغل به خدمت جهت تحصیل در مقطع كاردانی از خدمت ترخیص نخواهند شد.
2- سهمیه رزمندگان
هر یك از داوطلبان متقاضی سهمیه رزمندگان می‌توانند براساس شرایط خود در بندهای «الف» تا «ج» زیر، متقاضی استفاده از سهمیه شوند:
الف) رزمندگانی كه براساس ماده 1 و تبصره‌های چهارگانه ماده مذكور در آیین‌نامه اجرایی قانون ایجاد تسهیلات برای ورود رزمندگان و جهادگران داوطلب بسیجی به دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی از تاریخ 31/6/1359 لغایت 31/6/1367 حداقل شش (6) ماه متوالی یا متناوب داوطلبانه در مناطق عملیاتی جبهه‌های نبرد حق علیه باطل حضور داشته‌اند، لازم است ضمن مراجعه به ارگان ذیربط (سپاه پاسداران یا وزارت جهاد كشاورزی) نسبت به تكمیل فرم مخصوص استفاده از سهیمه رزمندگان اقدام نمایند تا آمار و اطلاعات آنان بعد از زمان ثبت‌نام توسط سپاه پاسداران (نیروی مقاومت بسیج) و یا وزارت جهاد كشاورزی مورد تأیید نهایی قرار گیرد.
تذكر مهم: داوطلبان متقاضی استفاده از سهمیه سپاه پاسداران لازم است پس از تكمیل فرم مخصوص استفاده از سهمیه رزمندگان، نسبت به دریافت كد رهگیری 12 رقمی از واحد مربوط اقدام و آن را در زمان ثبت‌نام در محلی كه در تقاضانامه ثبت‌نام اینترنتی در نظر گرفته شده است، درج نمایند.
تبصره  1: كد رهگیری 12 رقمی ارگان‌های استفاده كننده از سهمیه رزمندگان برای هر پذیرش و هر سال متفاوت است. لذا داوطلبان می‌بایست برای هر پذیرش، كد‌رهگیری جدید از ارگان ذیربط دریافت دارند.
تبصره 2: مناطق عملیاتی براساس مصوبات شورای عالی دفاع تعیین می‌شود.
تبصره 3: مدت حضور یا خدمت در جبهه سربازان و پاسداران وظیفه و همچنین تعهدات و مأموریت‌های خدمتی پرسنل وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها و ارگان‌های نظامی در جبهه و نیز طرح 6 ماهه دانشجویان دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی، حضور داوطلبانه تلقی نمی‌شود.
تبصره 4: داوطلبان متقاضی استفاده از سهمیه رزمندگان (نیروی مقاومت بسیج) در صورت عدم تایید سهمیه به واحدهای تابعه شهرستان‌های محل تشكیل پرونده مراجعه نمایند.
تبصره 5: بسیجیان فعال و عادی پایگاه‌های مقاومت بسیج، مشمول استفاده از سهمیه رزمندگان نمی‌شوند.
تبصره 6: فرزندان و همسران رزمندگان (داوطلبانی كه پدر و یا مادر آنان فقط دارای مدت حضور در جبهه می‌باشند) مشمول استفاده از سهمیه رزمندگان نمی‌باشند.
ب) جانبازان 25 و بالاتر، فرزند و همسر جانبازان 50% و بالاتر، آزادگان و فرزندان و همسران آنان و همچنین فرزندان و همسران شهدا، مفقودین، اسرا و خانواده شهدا (خواهر، برادر، پدر و مادر شهید) برای استفاده از سهمیه ایثارگران لازم است مورد ایثارگری  در تقاضا نامه ثبت نامی را علامتگذاری و نیازی به مراجعه به سایت ایثار نمی‌باشد.
ج) آن دسته از پرسنل كادر ثابت، پیمانی و وظیفه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران كه از تاریخ 31/6/1359 تا 31/6/1367 حداقل 6 ماه پیوسته و یا 9 ماه ناپیوسته علاوه بر میزان موظفی شركت در عملیات به صورت داوطلبانه در خطوط مقدم حضور داشته‌اند، با تایید بالاترین مقام هر یك از نیروهای مسلح (ستاد ارتش جمهوری اسلامی ایران، ستاد كل سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی، نیروی انتظامی، وزارت دفاع و پشتبانی نیروهای مسلح و ستاد كل نیروهای مسلح) می توانند از مزایای این قانون استفاده نمایند این قبیل افراد می‌توانند ابتدا به واحدهای تابعه مراجعه و فرم مخصوص استفاده از سهمیه ایثارگران در پذیرش مربوط را تكمیل نمایند تا آمار و اطلاعات آنان بعد از زمان ثبت نام توسط ستاد كل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران مورد تایید نهایی قرار گیرد.       
تذكر مهم: جانبازان با درصد جانبازی حداقل 25% و آزادگان در صورت دارا بودن مدت حضور در جبهه، به ارگان ذیربط (سپاه پاسداران یا وزارت جهاد كشاورزی) مراجعه و با ارایه كارت جانبازی و یا آزادگی، فرم مخصوص استفاده از مدت حضور در جبهه را تكمیل نمایند تا آمار و اطلاعات آنان بعد از زمان ثبت‌نام، توسط سپاه پاسداران (نیروی مقاومت بسیج) و یا وزارت‌ جهاد كشاورزی مورد تأیید نهایی قرار گیرد و در گزینش نهایی به مدت جبهه معادل شده با درصد جانبازی و یا مدت اسارت اضافه گردد. ضمناً این قبیل داوطلبان نیازی به دریافت كد 12 رقمی رهگیری از سپاه پاسداران ندارند.
تبصره 1: داوطلبان واجد شرایط كه با استفاده از سهیمه ایثارگران در آزمون‌های دانشگاه جامع علمی – كاربردی سنوات گذشته شركت كرده‌اند لازم است برای استفاده از سهمیه ایثارگران در این آزمون طبق توضیحات فوق عمل نمایند. ضمناً كلیه داوطلبان شاهد و ایثارگر در این آزمون در سهمیه ایثارگران گزینش می‌گردند.
تبصره 2: داوطلبان استفاده كننده از سهمیه ایثارگران، در صورت عدم تأیید سهمیه به واحدهای تابعه شهرستان محل تشكیل پرونده ذیربط مراجعه نمایند.
تبصره 3: آن دسته از داوطلبانی كه با استفاده از سهمیه ایثارگران، یك بار پذیرفته شده‌اند، اعم از این‌كه از رشته قبولی انصراف داده و یا در رشته قبولی ثبت‌نام كرده و یا ثبت‌نام نكرده باشند، حق استفاده مجدد از سهمیه مذكور را در این پذیرش نخواهند داشت.
3- برخی از مفاد آیین‌نامه آموزشی مقطع كاردانی فنی ـ‌كاردانی حرفه‌ای دوره‌های پودمانی نظام آموزش مهارتی
1-3) تغییر رشته، انتقال و مرخصی تحصیلی در نخستین پودمان مجاز نمی باشد.
2-3) تغییر محل تحصیل در سایر پودمان ها به جز پودمان اول، با موافقت مراکز آموزشی مبدا و مقصد و تأیید دانشگاه جامع علمی-کاربردی فقط در شرایط خاص و طبق ضوابط امکان پذیر می باشد.
3-3) تغییر رشته بعد از پودمان اول فقط برای یک بار با رعایت ضوابط امکان پذیر می باشد.
4-3) هر چند هدف از اجرای آموزش های علمی-كاربردی به روش پودمانی فراهم نمودن زمینه شركت داوطلبان با هر نوع دیپلم در این دوره آموزشی بوده و از این لحاظ محدودیت خاصی وجود ندارد، لیكن با توجه به ارتباط ساختاری كه فیمابین رشته های تحصیلی و نوع دیپلم مندرج در جدول شماره (2) دفترچه راهنما وجود دارد، در صورتی که داوطلب در دوره‌های پودمانی در رشته غیر مرتبط با دیپلم خود قبول گردد، می بایست پس از قبولی، طبق ضوابط آموزشی در پودمان پیش نیاز شرکت کرده و آن را با موفقیت بگذراند. لذا تأكید می گردد داوطلبان در انتخاب رشته؛ علاقه، استعداد و همچنین توانایی های علمی و عملی خود را مدنظر داشته باشند.
4- روش گزینش دانشجو
گزینش دانشجو در هر یك از كدرشته محل های تحصیلی براساس معدل كل مندرج در گواهینامه اصل یا موقت دیپلم و نوع دیپلم مطابق با جدول شماره (2) دفترچه راهنما و سهمیه های آزاد، شاغل، ایثارگر و بومی بودن و با توجه به صلاحیت های عمومی داوطلبان براساس ضوابط دانشگاه جامع علمی-کاربردی و مصوبات مربوط صورت می‌گیرد. بدیهی است برای هر یك از موارد فوق ارایه مستندات مربوط در زمان ثبت نام به مرکز آموزشی ضروری می‌باشد.
گزینش دانشجو به یكی از دو روش متمركز و نیمه‌‌متمركز به شرح زیر انجام خواهد شد:
الف) روش متمركز:
در كـدرشته محل هایی كه پذیرش در آن‌ها به روش متمركز صورت می‌پذیرد، با توجه به اطلاعات آموزشی داوطلبان، اولویت‌های انتخابی آن‌ها و ظرفیت های اختصاص داده شده به هر سهمیه، فهرست پذیرفته‌شدگان نهایی استخراج و از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس‌ www.sanjesh.org اعلام می‌گردد.
ب) روش نیمه متمرکز:
در كدرشته‌ محل هایی كه نیاز به اقداماتی نظیر مصاحبه یا آزمون عملی دارند، گزینش نهایی داوطلبان به صورت نیمه متمركز از بین معرفی‌شـدگـان چنـد برابر ظرفیت و پس از انجام مصاحبه و یا آزمون عملی و با توجه به صلاحیت های عمومی آنان انجام می‌گیرد. لذا معرفی‌شدگان کدرشته محل-های مذکور لازم است براساس برنامه زمانی که به همراه فهرست اسامی آنان از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس www.sanjesh.org منتشر می شود، برای انجام مراحل فوق به نشانی های اعلام شده در جدول شماره (43) مندرج در دفترچه راهنما مراجعه نمایند. بدیهی است گزینش نهایی براساس نتیجه مصاحبه و یا نمره آزمون عملی انجام خواهد شد.
تذكر: کدرشته ‌محل‌های نیمه متمرکز در جداول شماره (5 تا 39) مندرج در دفترچه راهنما با علامت• مشخص شده است.
5- ثبت نام:
1-5) تكالیف‌ داوطلب و مراحل ثبت‌نام اینترنتی:
داوطلب‌ متقاضی‌ پذیرش‌ در این دوره‌ باید یكایك‌ اقدامات‌ زیر را به‌ موقع‌ و در مهلت‌ مقرر انجام‌ دهد:
1) خرید كارت اعتباری جهت ثبت‌نام كه به دو روش زیر انجام می‌شود:
الف) برای پرداخت هزینه ثبت‌نام به صورت اینترنتی، داوطلبان لازم است به وسیله كارت‌های عضو شبكه بانكی شتاب كه پرداخت الكترونیكی آن‌ها فعال می‌باشد، با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش كشور و پرداخت مبلغ 000/85 (هشتاد و پنج هزار) ریال به عنوان وجه ثبت‌نام در این دوره، نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.
ب) مراجعه به دفاتر پستی و پرداخت 000/85 (هشتاد و پنج هزار) ریال برای تهیه یك كارت اعتباری و پرداخت مبلغ 500/2 (دوهزار و پانصد) ریال بابت توزیع كارت اعتباری ثبت‌نام.
2) مراجعه به سایت اینترنتی سازمان سنجش آموزش كشور جهت دریافت دفترچه راهنمای شركت در پذیرش مقطع كاردانی فنی ـ كاردانی حرفه‌ای دوره‌های پودمانی نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی-كاربردی شهریورماه سال 1391.
3) ثبت‌نام از طریق سایت اینترنتی سازمان در زمان مقرر.
4) آماده نمودن مدارك و اطلاعات مورد نیاز برای ثبت‌نام.
پس از مطالعه دفترچه راهنمای پذیرش در این دوره  و آشنایی با كلیه شرایط و ضوابط پذیرش، داوطلب باید با مراجعه به سایت اینترنتی سازمان سنجش آموزش كشور به نشانی:  www.sanjesh.org  نسبت به ثبت‌نام اقدام نماید. لازم به توضیح است كه دفترچه راهنمای پذیرش مقطع كاردانی فنی ـ كاردانی حرفه‌ای دوره‌های پودمانی نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی ـ‌كاربردی شهریور‌ماه سال 1391 و همچنین نحوة ورود به سایت برای ثبت‌نام و اقدامات لازم برای انجام ثبت‌نام اینترنتی در سایت سازمان سنجش آموزش كشور آمده است.
2-5) تاریخ ثبت نام:
ثبت نام جهت شركت در مقطع كاردانی فنی ـ كاردانی حرفه‌ای دوره های پودمانی نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی ـ‌كاربردی شهریور‌ماه سال ‌1391 از روز دوشنبه مورخ 20/6/91 آغاز و در روز دوشنبه مورخ 27/6/91  پایان می پذیرد.
3-5) مدارک لازم برای ثبت نام:
• کارت اعتباری حاوی اطلاعات نام کاربری و رمز عبور.
کلیه داوطلبان می بایست اصل مدارک زیر را نزد خود نگاه داشته و پس از قبولی در زمان ثبت نام به مراکز آموزشی ذیربط ارایه نمایند.
• فرم تكمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلبانی که شاغل بوده و از سهمیه شاغـل در رشتـه متناسـب استفاده می‌نمایند (فرم شماره 1 مندرج در دفترچه راهنما)
• آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.
• گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه و یا مدرك معتبر دیپلم.
• گواهی معدل دار جهت افرادی كه گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه آ‌ن‌ها فاقد معدل می باشد.
• فرم تأییدیه معدل جهت فارغ التحصیلانی که تاکنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است(فرم شماره2 مندرج در دفترچه راهنما).
• آن دسته از داوطلبانی که نابینا یا کم بینا، ناشنوا یا کم شنوا و یا معلول جسمی حرکتی می باشند لازم است گواهی مربوط درخصوص وضعیت خود را دریافت و نزد خود نگهدارند.
تذکرات مهم:
1)  مندرجات فرم تقاضانامه باید دقیق و صادقانه تکمیل شود.
2)  مسئولیت صحت کلیه مندرجات تکمیل شده فرم تقاضانامه به عهده داوطلب است.
3)  مندرجات فرم تقاضانامه پس از تأیید نهایی قابل تغییر نمی باشد، بنابراین داوطلب باید در زمان تکمیل اطلاعات تقاضانامه نهایت دقت را به کار گیرد.
4)  هر زمان مشخص شود که داوطلب حقایق را کتمان نموده یا واجد یکی از شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه راهنما نمی باشد، در هر مرحله ای از پذیرش (ثبت نام، پذیرفته‌شدن، حین تحصیل در دانشگاه و ...)، قبولی نامبرده «کان لم یکن» تلقی می‌گردد.
5) داوطلب می بایست پس از پایان ثبت نام الکترونیکی (اینترنتی) از کلیه صفحات، پرینت تهیه نموده و نزد خود نگهدارد.
تذكرات بسیار مهم:
1) مسئولیت هرگونه مغایرت در معدل کل دیپلم اعلام شده از سوی داوطلب به هر دلیل از جمله: ورود اشتباه معدل کل یا عدم آگاهی داوطلب از معدل کل صحیح دیپلم سه ساله برای داوطلبان نظام جدید متوسطه (فنی و حرفه ای، کاردانش و نظری) یا معدل کل مندرج در گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه متوجه خود وی بوده و در صورت پذیرفته شدن قبولی فرد «کان لم یکن» تلقی می گردد.
2) داوطلب می بایست در زمان ثبت نام گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه یا گواهی معتبر دیپلم خود را به مرکز آموزش ذیربط ارایه نماید. در غیر این صورت قبولی وی «کان لم یکن» تلقی می گردد.
3) داوطلب شاغل صرفاً مجاز به انتخاب رشته های مرتبط با زمینه شغلی از زیرگروه آموزشی مربوط به خود می باشد. در غیر این صورت قبولی وی «کان لم یکن» تلقی می گردد.
4) متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل، آزاد و ایثارگر می بایست نوع سهمیه خود را در تقاضانامه ثبت نام دقیقاً مشخص نمایند. در صورت مغایرت سهمیه انتخابی، قبولی آنان «کان لم یکن» تلقی می گردد.
یادداشت:
1- هرگونه ‌تغییری‌ ازطریق‌ نشریه‌ پیك‌ سنجش ‌(هفته‌نامه خبری‌ و اطلاع‌رسانی‌ سازمان‌ سنجش‌)، سایت سازمان سنجش به آدرس www.sanjesh.org و در صورت‌ لزوم‌ از طریق رسانه‌های‌گروهی ‌اعلام ‌خواهد شد.
2- در صورت‌ لزوم‌ داوطلب می‌تواند‌ با شماره‌ تلفن های 9- 8923595‌8 - 021 و یا صندوق‌ پستی ‌1365- 15875 با دفتر روابط عمومی ‌سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ كشور تماس‌ و یا به بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان به نشانی www.sanjesh.org مراجعه نمایند.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
شنبه 14 مرداد 1396 08:21 ق.ظ
Awesome blog! Is your theme custom made or did you download it from somewhere?
A theme like yours with a few simple tweeks would really
make my blog jump out. Please let me know where you got your theme.
With thanks
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


 
درباره وبلاگ


مدیر وبلاگ : عباس خیاطی
نویسندگان
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :