تبلیغات
کافی نت البرز - شرایط و ضوابط، تاریخ و نحوه ثبت نام در آزمون مقطع مهندسی فناوری ـ كارشناسی حرفه‌ای دوره‌های پودمانی نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی-كاربردی بهمن ماه
 
کافی نت البرز
ابلیس مى‌‏خواهد شما را به بخل ورزیدن بكشاند. پس [مراقب باشید] در دام بخل او نیفتید.

سازمان سنجش آموزش كشور بدین وسیله به اطلاع كلیه متقاضیان شركت كننده در آزمون مقطع مهندسی فناوری ـ كارشناسی حرفه‌ای دوره‌های پودمانی نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی-كاربردی بهمن ماه 1391 می رساند كه ثبت نام برای شركت در آزمون مذكور ازطریق سایت سازمان سنجش آموزش كشور به نشانی www.sanjesh.org   از روز دوشنبه مورخ 1/8/91 آغاز و در روز یكشنبه مورخ 7/8/91 پایان می‌پذیرد.  لذا كلیه داوطلبان متقاضی ثبت نام كه دارای شرایط ذیل می‌باشند می‌توانند در آزمون مذكور ثبت نام و شركت نمایند.


1-  شرایط پذیرش داوطلبان


1 -1 ) شرایط عمومی:
 نداشتن عناد با نظام جمهوری اسلامی ایران.
توضیح: مصـادیق عنـاد عبارتند از:
1)‌ مبـارزه مسلحانه با نظام جمهوری اسلامی ایران.
2)‌ داشتن وابـستگی تشـكیلاتی بـه گروهك های محارب.
3) ‌پرداخت كمك مالی به گروهك های محارب یا هواداری تشكیلاتی از آن ها و یا عضویت در آن گروهك ها.
4) تبلیغ ماتریالیسم و ادیان ساختگی.
 نداشتن فساد اخلاقی.
توضیح: مصادیق فساد اخلاقی شامل اعتیاد به مواد مخدر و اشتهار به فحشا می‌باشد.
 برخورداری از توانایی جسمی لازم متناسب با رشته های انتخابی.
 دارا بودن شرایط مربوط به وظیفه عمومی برای داوطلبان ذکور طبق بند‌های (3ـ1) این اطلاعیه و (3-2) مندرج در دفترچه راهنما.
تبصره: براساس بخشنامه شماره 66863/12/41 مورخ 15/8/1387 اداره کل امور دانشجویان داخل وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و شیوه نامه پذیرش و ثبت نام دانشجویان تبعه افعانستان و عراق به شماره 10881/14 مورخ 8/7/1387 اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور، پذیرش در این دوره ها برای این دسته از اتباع خارجی ممنوع می باشد.


2-1) شرایط اختصاصی:
 داشتن مدرك کاردانی (فوق دیپلم) دانشگاه ها و موسسه های آموزش عالی مورد تأیید شورای عالی انقلاب فرهنگی یا وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و یا داشتن مدرک کاردانی پیوسته آموزشکده های فنی و حرفه ای وزارت آموزش و پرورش.
این دسته از داوطلبان می توانند برحسب ضوابط بدون در نظر گرفتن عنوان مدرك كاردانی یا فوق دیپلم خود و براساس علاقمندی به هریك از رشته‌های تحصیلی در این آزمون ثبت نام و نسبت به انتخاب رشته مبادرت نمایند.
 براساس مصوبه جلسه شماره 748 مورخ 17/11/88 شورای برنامه‌ریزی آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دانش‌آموختگان معادل دوره‌های كاردانی (دارندگان مدارك معادل) به شرط آن كه دوره فوق با مجوز شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار شده باشد و مدارك معادل آنان مورد تایید وزارت متبوع باشد، می‌توانند با همان مدرك معادل در آزمون‌های سراسری سازمان سنجش آموزش كشور برای ادامه تحصیل در مقطع تحصیلی بالاتر شركت نمایند و در صورت پذیرفته شدن ادامه تحصیل دهند.
 دانشجویان دوره کاردانی در صورت پذیرفته شدن، لازم است مدارک فارغ التحصیلی خود را به مرکز آموزش ذیربط ارایه نمایند.
 داشتن سایر شرایط اختصاصی اعلام‌ شده توسط هر یك از مراكز آموزش تحت نظارت دانشگاه جامع علمی-كاربردی (براساس جدول شماره 4 مندرج در دفترچه راهنما).
تذکرات مهم:
l کلیه پذیرفته شدگان در مراکز آموزش علمی-کاربردی تابع قوانین، مقررات و ضوابط دانشگاه جامع علمی-کاربردی و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری می باشد.
l کارمندان دولت در صورتی می توانند به تحصیل بپردازند که موافقت نامه رسمی وزارتخانه یا سازمان متبوع خود، مبنی بر شرکت در کلاس ها، آزمایشگاه ها و فعالیت های دیگر دوران تحصیل را به همراه سایر مدارک ثبت نام به مرکز آموزش علمی-کاربردی محل قبولی، ارایه نمایند.
l هیچ دانشجویی مجاز نیست هم زمان در دو رشته یا دو مقطع در موسسه های دولتی و یا غیردولتی تحصیل نماید. در صورت تخلف طبق آیین نامه انضباطی دانشجویان با وی رفتار خواهد شد.
l در پودمان اول تغییر رشته، انتقال، مرخصی تحصیلی مجاز نمی باشد.
l كاركنان مراكز آموزش علمی- كاربردی اعم از رسمی، پیمانی، قراردادی، شركتی، قرارداد پاره وقت، مشاوره و یا سایر موارد مشابه مجاز نیستند كدرشته‌های مربوط به مركز آموزشی را كه در آن خدمت می كنند انتخاب نمایند و چنانچه این موضوع رعایت نگردد و در آن مركز آموزشی قبول گردند، قبولی آنان «كان‌لم‌یكن» تلقی خواهد شد و به هیچ وجه نمی توانند متقاضی تحصیل در آن كدرشته محل یا كدرشته محل های دیگر گردند.
l اخبار، آیین نامه ها، بخشنامه ها، مقررات و ضوابط آموزشی، برنامه ها و سرفصل دروس رشته های مصوب دانشگاه جامع علمی-کاربردی از طریق سایت دانشگاه به آدرس www.uast.ac.ir قابل مشاهده می باشد.
3-1) مقررات وظیفه عمومی:
براساس اعلام سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، داوطلبان مرد لازم است یكی از شرایط مشروحه زیر را داشته باشند:
(1) داشتن كارت پایان خدمت.
(2) داشتن كارت معافیت دایم (كفالت، پزشكی، موارد خاص).
(3) متولدین سال 1354 و قبل از آن. این قبیل مشمولان باید پس از اعلام قبولی در زمان ثبت‌نام كارت معافیت دایم (معافیت رهبری) را ارایه نمایند.
(4) متولدین سال 1341 و قبل از آن به شرط این‌كه تغییر سن نداشته باشند.
(5) داشتن برگه آماده به خدمت بدون غیبت كه مهلت تاریخ اعزام به خدمت مندرج در آن در زمان ثبت‌نام سپری نشده باشد و بیش از یك‌سال از تاریخ فراغت آنان در مقطع كاردانی نگذشته باشد.
تبصره: این افراد لازم است در تاریخی كه توسط سازمان وظیفه عمومی ناجا اعلام می‌شود به خدمت اعزام شوند. بدیهی است در صورت قبولی و دارا بودن سایر شرایط و ضوابط، در هر مرحله‌ای از خدمت وظیفه، از خدمت ترخیص خواهند شد. در غیر این‌صورت غایب محسوب شده و قبولی آنان «كان‌لم‌یكن» تلقی می‌گردد.
(6) متعهدین خدمت در وزارتخانه‌ها و سازمان‌ها كه پس از انجام تعهد خدمت معاف می‌باشند، در صورت ارایه موافقت‌نامه از بالاترین مقام وزارت یا سازمان متبوع.
(7) دانشجوی سال آخر مقطع كاردانی كه تا تاریخ 31/6/91 با رعایت سقف سنوات تحصیلی مجاز فارغ‌التحصیل می‌شود.
(8) كاركنان شاغل رسمی در نیروهای نظامی و انتظامی جمهوری اسلامی ایران با ارایه گواهی از یگان مربوط مبنی بر موافقت با اشتغال به تحصیل.
(9) طلاب علوم دینی دارای مدرك فوق دیپلم (كاردانی) مورد تایید، به شرطی كه مركز مدیریت حوزه‌های علمیه یا شورای مدیریت حوزه علمیه خراسان و اصفهان تایید نمایند كه طلبه قادر است ضمن اشتغال به تحصیل در حوزه به موازات آن در دانشگاه نیز تحصیل كند كه در این صورت با همان معافیت تحصیلی حوزه، اشتغال به تحصیل وی در دانشگاه بلامانع است. بدیهی است هر موقع حوزه علمیه معافیت تحصیلی طلبه‌ای را خاتمه یافته اعلام كند، مشمول دیگر نمی‌تواند به عنوان دانشجو از معافیت تحصیلی دانشگاه استفاده نماید و باید به خدمت اعزام شود. این‌گونه دانشجویان می‌بایست برای ثبت‌نام در هر نیم‌سال تحصیلی موافقت‌نامه حوزه علمیه را ارایه نمایند.
(10) فارغ‌التحصیلان مقطع كاردانی كه حداكثر تا 30/11/91 دوران خدمت وظیفه آنان به پایان برسد با ارایه كارت پایان خدمت به هنگام ثبت‌نام در دانشگاه.
(11) مشمولان دارای برگه معافیت موقت پزشكی (بدون غیبت) كه حداكثر یك ماه از تاریخ خاتمه معافیت موقت سپری نشده باشد و بیش از یك‌سال از تاریخ فراغت آنان در مقطع كاردانی نگذشته باشد.
(12) سربازان وظیفه فارغ‌التحصیل دوره كاردانی در حین خدمت و بدون غیبت اولیه و بدون سابقه اخراج از دانشگاه با اعلام قبولی از سوی دانشگاه و صدور مجوز تحصیل از سوی سازمان وظیفه عمومی ناجا.
(13) دانشجویان انصرافی سایر دانشگاه‌ها در صورتی كه در زمان اعلام قطعی قبولی از تاریخ انصراف آنان در مقطع قبلی، بیش از یك‌سال سپری نشده باشد.
تذکرات مهم:
l مشمولان غایب به هیچ‌وجه حق شركت در آزمون را نداشته و در صورت شركت و قبولی، مجوز تحصیلی برای آنان صادر نگردیده و دانشگاه‌ها مجاز به ثبت‌نام از آنان نمی‌باشند.
l دانشجویان اخراجی دانشگاه‌ها مجاز به ثبت‌نام و شركت در آزمون نمی‌باشند.
l مدت تحصیل در دوره كارشناسی ناپیوسته حداكثر 3 سال می‌باشد.
l دانشجویان مقطع كارشناسی پیوسته كه با اخذ كاردانی یا معادل آن فارغ‌التحصیل، ترك تحصیل، انصراف یا اخراج گردیده‌اند، مجاز به شركت در آزمون نیستند.


2-  سهمیه رزمندگان

هر یك ‌از داوطلبان ‌متقاضی‌ سهمیه‌ شاهد و ایثارگر می‌توانند بر اساس‌ شرایط خود كه ‌در بندهای‌ «الف‌» تا « ج» زیر ‌آمده ‌است ‌متقاضی‌ این‌ سهمیه‌ شوند:
الف) رزمندگانی كه بر اساس ماده 1 و تبصره‌های چهارگانه ماده مذكور در آیین‌نامه اجرایی قانون ایجاد تسهیلات برای ‌ورود رزمندگان و جهادگران داوطلب‌ بسیجی ‌به دانشگاه‌ها و موسسات‌ آموزش ‌عالی‌ از تاریخ ‌31/6/1359 لغایت‌ 31/6/1367 حداقل‌ شش‌ (6) ماه‌ متوالی‌ یا متناوب‌ داوطلبانه‌ در مناطق‌ عملیاتی ‌جبهه‌های‌ نبرد حق‌ علیه‌ باطل‌ حضور داشته‌اند، لازم‌ است‌ ضمن مراجعه به ارگان ذیربط (سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یا وزارت جهاد كشاورزی) نسبت به تكمیل فرم مخصوص استفاده از سهمیه رزمندگان اقدام نمایند تا آمار و اطلاعات آنان بعد از زمان ثبت‌نام توسط ستاد مشترك سپاه پاسداران (سازمان بسیج مستضعفین) یا وزارت جهادكشاورزی مورد تایید نهایی قرار گیرد.
تذكرمهم: داوطلبان متقاضی استفاده از سهمیه ایثارگران ارگان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی لازم است پس از تكمیل فرم مخصوص استفاده از سهمیه ایثارگران نسبت به دریافت كدرهگیری 12 رقمی از واحد مربوط اقدام و آن را در زمان ثبت‌نام در محلی كه در تقاضانامه اینترنتی در نظر گرفته شده درج نمایند.
تبصره ‌1: كد رهگیری 12 رقمی برای هر آزمون در هر سال متفاوت می‌باشد. لذا ضرورت دارد داوطلبان برای ثبت‌نام در هر آزمون با مراجعه به واحد مربوط نسبت به دریافت كد رهگیری 12 رقمی مخصوص همان آزمون اقدام كنند.
تبصره‌2: مناطق‌ عملیاتی‌ براساس‌ مصوبات‌ شورای‌ عالی‌ دفاع‌ تعیین‌ می‌شود.
تبصره‌3: مدت‌ حضور یا خدمت‌ در جبهه‌ سربازان‌ و پاسداران‌ وظیفه‌ و همچنین‌ تعهدات‌ و ماموریت‌های‌ خدمتی‌ پرسنل‌ وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها و ارگان‌های‌ نظامی‌ در جبهه‌ و نیز طرح‌ 6 ماهه‌ دانشجویان‌ دانشگاه‌ها و موسسات‌ آموزش‌ عالی‌، حضور داوطلبانه‌ تلقی‌ نمی‌شود.
تبصره 4: داوطلبان‌ متقاضی ‌استفاده ‌از سهمیه‌ رزمندگان (نیروی‌ مقاومت ‌بسیج) درصورت عدم ‌تایید سهمیه‌ به‌ واحدهای ‌تابعه‌ شهرستان‌های ‌محل‌ تشكیل پرونده  مراجعه‌ نمایند.
تبصره 5: فرزندان و همسران مربوط كه منحصراً مدت حضور در جبهه را دارند، مشمول استفاده از این سهمیه نخواهند بود.
تبصره 6: نیروهای فعال بسیجی و بسیجیان عادی پایگاه‌های مقاومت بسیج مشمول استفاده از سهمیه ایثارگران نمی‌شوند.
ب) جانبازان 25% و بالاتر، فرزند و همسر جانبازان 50% و بالاتر، آزادگان و فرزندان و همسران آنان و همچنین فرزندان و همسران شهدا، مفقودین و اسرا  برای استفاده از سهمیه ایثارگران لازم است مورد ایثارگری مندرج در بند مربوط تقاضانامه ثبت‌نام را علامت‌گذاری نمایند و نیازی به مراجعه به سایت ایثار ندارند.
تبصره: در این آزمون، خانواده محترم شهدا (خواهر و برادر شهید) دارای سهمیه نمی‌باشند و شامل سهمیه ایثارگران نمی‌شوند.
ج) آن دسته از پرسنل كادر ثابت، پیمانی و وظیفه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران كه از تاریخ 31/6/1359 تا 31/6/1367 حداقل 6 ماه پیوسته و یا 9 ماه ناپیوسته علاوه بر میزان موظفی شركت در عملیات به‌صورت داوطلبانه در خطوط مقدم حضور داشته‌اند، با تایید بالاترین مقام هریك از نیروهای مسلح (ستاد ارتش جمهوری اسلامی ایران، ستاد كل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، نیروی انتظامی، وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و ستاد كل نیروهای مسلح) می‌توانند از مزایای این قانون استفاده نمایند. این قبیل افراد می‌توانند ابتدا به واحدهای تابعه مراجعه و فرم مخصوص استفاده از سهمیه ایثارگران در پذیرش مربوط را تكمیل نمایند تا آمار و اطلاعات آنان بعد از زمان ثبت‌نام توسط ستاد كل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران مورد تایید نهایی قرار گیرد.
تذكرات مهم:
l جانبازان ‌با درصد جانبازی حداقل 25% و آزادگان در صورت دارا بودن مدت حضور در جبهه، به ارگان ذیربط (سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یا وزارت جهاد كشاورزی) مراجعه و با ارائه كارت جانبازی و یا آزادگی، فرم مخصوص استفاده از مدت حضور در جبهه را تكمیل نمایند، تا آمار و اطلاعات آنان بعد از زمان ثبت‌نام، توسط ستاد مشترك سپاه ‌پاسداران (سازمان بسیج مستضعفین) و یا وزارت جهاد كشاورزی مورد تایید نهایی قرارگیرد و درگزینش نهایی به مدت جبهه معادل شده با درصد جانبازی و مدت اسارت اضافه گردد. این قبیل داوطلبان نیازی به دریافت كد پیگیری 12 رقمی از ارگان سپاه پاسداران (سازمان بسیج مستضعفین) ندارند و ملاك شناسایی آنان همان علامت‌گذاری بند 13 تقاضانامه می‌باشد.
l براساس‌ تبصره ‌2 ماده ‌10 آیین‌نامه ‌اجرایی‌ قانون ‌ایجاد تسهیلات‌ برای‌ ورود رزمندگان‌ و جهادگران‌ داوطلب ‌بسیجی‌ به‌ دانشگاه‌ها و موسسات‌ آموزش ‌عالی‌ مصوب 18/2/1368 هیئت محترم‌ وزیران و قانون اصلاح‌ قانون‌ مذكور مصوب 11/9/71 مجلس‌ محترم‌ شورای‌ اسلامی‌، داوطلبانــی‌ كه‌ از سـال‌ 1368 به‌ بعد یك‌ نوبت‌ با سهمیه‌ ایثارگران در آزمون‌های‌ ورودی‌ پذیرفته‌ شده‌اند، در صورتی‌ كه‌ دارای‌ حداقـل‌ مدت‌ 12 ماه‌ حضور داوطلبانه‌ در جبهه‌های‌ نبرد حق‌ علیه‌ باطل ‌باشند، با توجه به تذكر مهم فوق می‌توانند در این‌ آزمون‌ با سهمیه‌ ایثارگران شركت‌ نمایند. در غیر این‌ صورت‌ حق‌ استفاده‌ از سهمیه‌  ایثارگران در این آزمون‌ را نخواهند داشت‌.
l داوطلبان‌ واجد شرایط كه با استفاده از سهمیه ایثارگران در آزمون‌های‌ دانشگاه جامع علمی- كاربردی ‌سنوات‌ گذشته ‌شركت‌ كرده‌اند لازم است برای‌ استفاده‌ از سهمیه‌ ‌ ایثارگران در این آزمون طبق توضیحات فوق عمل نمایند. ضمنا كلیه داوطلبان شاهد و ایثارگر در این آزمون در سهمیه ایثارگران گزینش می‌گردند.
تبصره: آن‌ دسته‌ از داوطلبانی‌ كه‌ با استفاده از سهمیه ایثارگران یك بار در آزمون كاردانی به كارشناسی ناپیوسته دانشگاه جامع علمی– كاربردی پذیرفته شده باشند، طبق ضوابط حق استفاده از سهمیه ایثارگران در این آزمون را نخواهند داشت.
3- روش گزینش دانشجو
گزینش دانشجو در هر یك از كدرشته‌ محل های تحصیلی براساس نمره كل آزمون و با توجه به صلاحیت های عمومی داوطلبان در دو سهمیه آزاد و شاغل و نیز بومی بودن و سهمیه رزمندگان و براساس مصوبات مربوط صورت می گیرد (مواد آزمون در جدول شماره (2) دفترچه راهنما درج شده است).
گزینش دانشجو به یکی از دو روش متمرکز و نیمه متمرکز به شرح زیر انجام خواهد شد.
الف- روش متمرکز:
در کدرشته محل هایی که پذیرش در آن‌ها به روش متمرکز صورت می پذیرد با توجه به امتیاز کل داوطلبان، اولویت های انتخابی و ظرفیت اختصاص داده شده، فهرست پذیرفته شدگان نهایی استخراج و از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس www.sanjesh.org  اعلام می گردد.
ب- روش نیمه متمرکز:
در کدرشته‌ محل هایی که نیاز به اقداماتی نظیر مصاحبه یا آزمون عملی دارند، گزینش نهایی داوطلبان به صورت نیمه متمركز براساس نمره كل و از بین معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت پس از انجام مصاحبه یا آزمون عملی و با توجه به صلاحیت های عمومی آنان انجام می‌گیرد. لذا معرفی شدگان کدرشته محل های مذکور لازم است براساس برنامه زمانی که به همراه فهرست اسامی آنان از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس www.sanjesh.org منتشر می شود برای انجام مراحل فوق به نشانی های اعلام شده مندرج در جدول شماره (41) دفترچه راهنما مراجعه نمایند. بدیهی است گزینش نهایی براساس نتیجه مصاحبه و یا نمره آزمون عملی انجام خواهد شد.
تذکر:
کدرشته محل های نیمه متمرکز در جداول شماره (5 الی 37) با علامت  در دفترچه راهنما مشخص شده است.


4- ثبت‌نام

1-4) تكالیف‌ داوطلب و مراحل ثبت‌نام اینترنتی:
داوطلب‌ متقاضی‌ شركت در آزمون باید یكایك‌ اقدامات‌ زیر را به‌ موقع‌ و در مهلت‌ مقرر انجام‌ دهد:
1) خرید كارت اعتباری جهت ثبت‌نام به روش زیر انجام می‌شود:
برای پرداخت هزینه ثبت‌نام به صورت اینترنتی، داوطلبان لازم است به وسیله كارت‌های عضو شبكه بانكی شتاب كه پرداخت الكترونیكی آن‌ها  فعال  می‌باشد، با  مراجعه  به سایت سازمان سنجش آموزش كشور و پرداخت مبلغ 115000 ریال (یكصد و پانزده هزار ) ریال به عنوان وجه ثبت‌نام شركت در آزمون، نسبت به ثبت‌نام
اقدام نمایند.
2) مراجعه به سایت اینترنتی سازمان سنجش آموزش كشور جهت دریافت دفترچه راهنمای شركت در آزمون مقطع مهندسی فناوری ـ كارشناسی حرفه‌ای دوره‌های پودمانی نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی-كاربردی بهمن‌ماه سال 1391.
3) ثبت‌نام از طریق سایت اینترنتی سازمان در زمان مقرر.
4) آماده نمودن مدارك و اطلاعات مورد نیاز برای ثبت‌نام.
5) پرینت كارت‌ شركت در‌ آزمون، با مراجعه به سایت اینترنتی سازمان سنجش آموزش كشور‌ به نشانی: www.sanjesh.org در موعد مقرر.
6) حاضر شدن در محل‌ و حوزه امتحانی تعیین‌ شده‌، شرکت در آزمون‌ و پاسخ دادن به سوالات.
پس از مطالعه دفترچه راهنمای شركت در آزمون و آشنایی با كلیه شرایط و ضوابط آزمون، داوطلب باید با مراجعه به سایت اینترنتی سازمان سنجش آموزش كشور به نشانی:  www.sanjesh.org نسبت به ثبت‌نام اقدام نماید. لازم به توضیح است كه دفترچه راهنمای شركت در آزمون مقطع مهندسی فناوری ـ كارشناسی حرفه‌ای دوره‌های پودمانی نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی-كاربردی و همچنین نحوه ورود به سایت برای ثبت‌نام و اقدامات لازم برای انجام ثبت‌نام اینترنتی در سایت سازمان آمده است.
2-4) تاریخ ثبت نام، پرینت كارت و برگزاری آزمون‌‌:
 ثبت‌نام جهت شركت در آزمون مقطع مهندسی فناوری ـ كارشناسی حرفه‌ای دوره‌های پودمانی نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی-كاربردی از روز دوشنبه مورخ 1/8/91 آغاز و در روز یك‌شنبه مورخ 7/8/91 پایان می‌پذیرد.
 تاریخ پرینت و دریافت كارت شركت در آزمون از طریق سایت سازمان طی اطلاعیه‌ای كه در روز دوشنبه مورخ 27/09/91 در نشریه پیك سنجش و سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی:  www.sanjesh.org منتشر خواهد شد، به ‌اطلاع داوطلبان خواهد رسید.
آزمون کلیه گروه های آموزشی در روز جمعه مورخ 8/10/91 برگزار خواهد شد.


3-4) مدارك‌ لازم‌ برای‌ ثبت‌نام‌:
 فایل عکس اسکن شده: داوطلب می بایست یک قطعه عکس پرسنلی خود را با مشخصات ذکر شده در سایت سازمان سنجش آموزش کشور، اسکن نموده و فایل آن را از طریق برنامه ثبت نام اینترنتی ارسال نماید.
تبصره: عکس خواهران باید با حجاب و صورت کامل آنان مشخص باشد.
‌ كارت حاوی اطلاعات نام كاربری و رمز عبور.
 کلیه داوطلبان می بایست اصل مدارک زیر را نزد خود نگاه داشته و پس از قبولی در زمان ثبت نام به مراکز آموزشی ذیربط ارایه نمایند.
 فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل مندرج در دفترچه راهنما و یا گواهی اشتغال به کار معتبر از واحد مربوط برای داوطلبانی که شاغل بوده و از سهمیـه شاغل در رشتـه متنـاسـب استفاده می نمایند.
  آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.
 گواهینامه پایان تحصیلات دوره کاردانی.
 آن دسته از داوطلبانی که نابینا یا کم بینا، ناشنوا یا کم شنوا و یا معلول جسمی حرکتی می باشند و نیاز به منشی دارند، لازم است برای دریافت فرم مخصوص معلولین به سازمان بهزیستی محل اقامت خود مراجعه و نسبت به دریافت فرم مخصوص اقدام و فرم دریافتی را حداکثر تا تاریخ 08/09/91 به آدرس
تهران- صندوق پستی 1365-15875سازمان سنجش آموزش کشور، واحد رفع نقص آزمون مقطع مهندسی فناوری ـ كارشناسی حرفه‌ای دوره‌های پودمانی نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی-كاربردی ارسال و در تقاضانامه ثبت نام اینترنتی برحسب مورد بند مربوط را علامتگذاری نمایند. بدیهی است در صورت عدم ارسال فرم مربوط، بند معلولیت آنان حذف خواهد شد.
تذکرات مهم:
l مندرجات فرم تقاضانامه باید دقیق و صادقانه تکمیل شود.
 مسئولیت صحت کلیه مندرجات تکمیل شده فرم تقاضانامه به عهده داوطلب خواهد بود.
 مندرجات فرم تقاضانامه قابل تغییر نمی باشد، بنابراین داوطلب باید در زمان تکمیل اطلاعات تقاضانامه نهایت دقت را به کار گیرد.
 هر موقع مشخص شود که داوطلب حقایق را کتمان نموده و یا واجد یکی از شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه راهنما نمی باشد، در هر مرحله ای از پذیرش (ثبت نام، پذیرفته شدن، حین تحصیل در دانشگاه و ...) محروم خواهد شد.
 داوطلبان می بایست پس از پایان ثبت نام الکترونیکی (اینترنتی) از کلیه صفحات، پرینت تهیه نموده و نزد خود نگهدارند.


یادداشت‌:
1- هرگونه ‌تغییری‌ ازطریق‌ نشریه‌ پیك‌ سنجش ‌(هفته‌نامه خبری‌ و اطلاع‌رسانی‌ سازمان‌ سنجش‌)، سایت سازمان سنجش به آدرس www.sanjesh.org  و در صورت‌ لزوم‌ از طریق رسانه‌های‌گروهی ‌اعلام ‌خواهد شد. 
2- درصورت‌ لزوم‌ داوطلب می‌تواند‌ با شماره‌ تلفن های 9- 88923595‌ - 021 و یا صندوق‌ پستی ‌1365- 15875 با دفتر روابط عمومی ‌سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ كشور تماس‌ حاصل‌ نماید

نوع مطلب :
برچسب ها : شرایط و ضوابط، تاریخ و نحوه ثبت نام در آزمون مقطع مهندسی فناوری ـ كارشناسی حرفه‌ای دوره‌های پودمانی نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی-كاربردی بهمن ماه،
لینک های مرتبط :
دوشنبه 2 بهمن 1396 10:50 ب.ظ
من این را می دانم اگر موضوعی نیست اما من به دنبال آن هستم
شروع وبلاگ خود و تعجب آنچه که همه است
نیاز به تنظیم شدن دارد؟ من فرض دارم یک وبلاگ مثل شما داشته باشم
یک پنی زیبا هزینه خواهد کرد؟ من خیلی هوشمندانه نیستم، بنابراین 100٪ مطمئن نیستم. هرکسی
توصیه ها یا مشاوره بسیار سپاسگزاریم.
خیلی ممنون
جمعه 17 آذر 1396 02:06 ق.ظ
I've been exploring for a little bit for any high quality articles or blog
posts in this sort of space . Exploring in Yahoo I eventually
stumbled upon this site. Reading this info So i am satisfied to exhibit that I've an incredibly just right
uncanny feeling I came upon exactly what I needed. I most definitely will make certain to don?t fail to remember this
site and give it a glance regularly.
سه شنبه 13 تیر 1396 11:24 ق.ظ
Loving the information on this website, you have done outstanding job on the posts.
جمعه 29 اردیبهشت 1396 12:57 ب.ظ
Hi there friends, how is everything, and what you would like to say concerning this piece of writing, in my view its truly awesome designed for me.
چهارشنبه 29 آذر 1391 10:46 ق.ظ
تاریخ ت.زیع رو نه تو پیک زدن نه تو سایت وجریان چیه ؟
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


 
درباره وبلاگ


مدیر وبلاگ : عباس خیاطی
نویسندگان
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :